Normalizácia

Veci sa vracajú k normálu a blíži sa čas, kedy sa bude treba rozhodnúť ako ďalej. Ako prvý krok zmeny som sa prepol zo Spotify na Youtube bez reklám. Volajú to Youtube premium, ale to je iba marketingové hogo fogo, v skutočnosti je to Youtube bez reklám. Platíme za to, aby sme boli bez reklám. To je už ako z nejakého sci fi. Pozrel som si prvý diel tretej série Westwotldu. Druhú sériu som nevidel, alebo si minimálne nespomínam, či som ju videl alebo o čom bola a myslím, že neuvidím ani tretiu.  Koľko rôznych a asi zbytočných vecí je na svete. Čas dnes môžeme stále tráviť niečím, ešte aj na prechádzke so psami si pustím podcast.

V noci sa mi snívalo, že som sa vybral zomrieť na Kriváň. Ako Indián, ktorý odišiel do hôr, keď prišiel čas. Ale asi som tam hore nevydržal, vrátil som sa dole,  do tepla, ku zurčiacemu potoku, ležal som na machu a okolo rástli čučoriedky, stačilo natiahnuť ruku a utrhnúť si.

Blíži sa kritická fáza, teda minimálne v príbehu tretej knihy. Jediné, na čo musím dbať, je aby som sa neprešponoval. Budem sa tváriť, že tie ďalšie rána sú iba ako všetky rána predtým. Uvidíme, čo príde.